Videolu Anlatımlar

Ücretli Wordpress Temaları

Wordpress için, ücretli ve ücretsiz olarak 2 farklı dalda binlerce tema kullanabilirsiniz. Ücretsiz temalar için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmezken, ücretli temaların lisansı için bir ücret ödemeniz gerekir.

Peki ödenen ücretlere değer mi ? Bu, tamamen söz konusu temaya göre değişen bir durumdur. ThemeForest, MyThemeShop gibi önde gelen tema siteleri; oldukça kaliteli temaları dolar bazlı olarak satışa sunar. Ortalama fiyatı 50$ olan bu temalar, bana sorarsanız bu fiyatı tamamen hak eder.

Bunun yanı sıra, piyasa üzerinde fiyatını hiç hak etmeyen temalar da mevcuttur. İşte bu sebepten dolayı, Wordpress tema seçimi oldukça önemlidir. Paranızı, paranıza değmeyecek bir temaya harcamak istemezsiniz.

Ücretli Wordpress temaları konulu bu kategoride sizlere, kullanmanızı tavsiye ettiğim ücretli temaları paylaşacağım. Temanın avantajları ve neden o temayı seçmeniz gerektiği ile ilgili de eklemeler yapacağım.

Ücretli temaların yanı sıra, tavsiye ettiğim ücretsiz Wordpress temalarına da göz atmak isterseniz ilgili kategoriye gidebilirsiniz.