Videolu Anlatımlar

İletişim

Aklınızda birçok soru olabilir? Neyi nasıl yapacağınızı karıştırmış olabilirsiniz. Veya bloğunuzu kurmada yardıma ihtiyacınız olabilir. Sıkıntı yok 🙂 Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

İletişim Bilgileri

Benimle iletişime geçmek için mail adresim: blogacmakcom@gmail.com
Sosyal medya hesaplarım sayfanın en altında eklidir. Takip edin, iletişimi koparmayın 🙂

https://www.facebook.com/BlogAcmak/

https://www.youtube.com/channel/UCHyLR6b7Zxcn4eyW2PNLy5A
https://www.instagram.com/blogacmak/
https://plus.google.com/+BlogAcmakcom

Blogacmak.com tamamiyle blog işine yeni girecekler veya bazı konularda eksiklikleri olan bloggerlar için hazırlanmıştır. Sitemde göreceğiniz gibi sitemde aşağıdaki 5 kategori üzerine yazılar bulabilirsiniz.

Blogger İpuçları

Blogger olarak sektöre girecek olanlar için hazırladığım bu kategoride bir blogger’ın öğrenmesi veya bilmesi gereken bir çok temel bilgiyi bulabilirsiniz.

Hosting

Blog açmış veya açacak arkadaşların en fazla takıldığı konulardan biridir sanırım “hosting”. Hosting türleri nelerdir? En hızlı hosting hangisi? En ucuz hosting hangi firma? Hosting alırken nelere dikkat edilmeli? gibi bir çok soruya bu yazı altında cevap vermeye çalıştım.

WordPress

Bloggerların vazgeçilmez platformlarından blogacmak.com’unda üzerine kurulu olduğu wordpress hakkında bir çok konuda bilgiler vermeye çalıştığım bu bölümde wordpress konusunda bir rehber oluşturmaya çalıştım.

Seo

Bir blogun vazgeçilmezlerinden biri de sanırım SEO. Search Engine Optimization anlamına gelen bu terim bir blogger’ın bilmesi gereken bir olay. Özellikle siz de google’da üst sıralara çıkmak isterseniz bu kategoriyi incelemenizi tavsiye ederim.

Para Kazanmak

Geldik en önemli bölüme 🙂 Bu bölümde internetten nasıl para kazanılır , para kazanma siteleri hakkında bir çok bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Bu kategorilerde temel başlığa uygun olarak her türlü içeriğe ulaşabilirsiniz. Umarım yeni başlayan arkadaşlar için uygun bir rehber olmayı başarmışızdır.

Bilgi paylaştıkça güzel :) Yazılarımın başkalarına ulaşmasını aşağıdaki paylaş butonları ile yaparsan çok sevinirim.
Mehmet Erbay
Blogger
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email