Videolu Anlatımlar

Themeforest WordPress Kurumsal Temalar – 10 Harika Tema

wordpress kurumsal temalar
WordPress Kurumsal Temalar

Kurumsal bir işletmeyi yönetmek epey zordur. Gerçek hayattaki müşterileri elde tutarken, internetteki müşterilerinizi de kaçırmamanız gerekir. Bunu yapmak için ilk adım, kaliteli bir kurumsal web sitenizin olmasıdır. Bunun için 2022 yılına özel wordpress kurumsal temalar yazımızı okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Bu kaliteli algısı, potansiyel müşterilerinizin sitenizden aldığı verime göre şekillenir. ‘’Kullanımı rahat bir iletişim formu, sitenizin konum ve bilgilerinin açık bir şekilde göründüğü bölüm, hizmetlerinizin ve referanslarınızın etkili bir şekilde sunulması’’ sitenizden alınan dönüşümleri arttırır.

Yukarıda saydığım maddeleri yapmanızın en kolay yolu, kaliteli bir tema kullanmaktır. Ben de bu makalede, WordPress Themeforest kurumsal temaları paylaşarak işinizi kolaylaştıracağım.

WordPress Themeforest Kurumsal Temaları – 10 Tema

Bu listede sunacağım WordPress temaları; yukarıda saydığım kriterlerin yanı sıra, ‘’modernlik, SEO uyumluluk, hafiflik’’ kriterleri de göz önüne alınarak seçildi.

En iyi 10 WordPress Kurumsal Temalar

1. TheGem

The Gem
Themeforest WordPress Kurumsal Temalar – TheGem

TheGem, çok amaçlı WordPress kurumsal temalarından biridir. Beraberinde, kullanabileceğiniz birçok demo seçeneği ile gelir. Bu demo seçenekleri ile lojistikten dijital ajansa, dijital ajanstan hukuka kadar sitenizi şekillendirebilirsiniz.

TheGem teması; Visual Composer, Slider Revolution ve LayerSlider eklentileri ile birlikte gelir. Bu eklentiler ve demoların desteği ile, muhteşem görüntüler oluşturabilirsiniz. TheGem, sadece kurumsal amacın dışında, yaratıcı kişilerin elinde farklı amaçlarla da kullanılabilir.

59$’lık fiyata sahip olan TheGem, WordPress Themeforest kurumsal temaları arasında kaliteli olanlardandır.

TheGem Demo | TheGem Detaylar

2. Kallyas

Kallyas
Themeforest WordPress Kurumsal Temalar – Kallyas

İşletmeler, farklı farklı biçimlerde olabilir. İster çevrimiçi bir mağaza, ister ise ajans sitesi olun, hizmetlerinizi pazarlamak için çok yönlü bir temaya ihtiyacınız vardır. Kallyas tam da böyle bir temadır.

Kallyas, her kategoriden işletme için önceden oluşturulmuş demo yelpazesi ile gelir. 70’den fazla demo seçeneği içeren Kallyas, neredeyse hiçbir işletme kategorisini ıskalamaz. Bütün bu modern şablonlar, modernliklerinden ödün vermeyerek hız için optimize edilmiştir.

Bunun yanı sıra, tema sayfalarınız için 100’den fazla önceden hazırlanmış şablon ile gelir. Bu şablonları, Kallyas’ın kendi sayfa oluşturucusu Zion ile düzenleyebilirsiniz. Son olarak, Kallyas’ı satın aldığınızda bazı premium WordPress eklentilerine sahip olabilirsiniz.

69$’lık fiyata sahip olan tema, parasının hakkını veren Themeforest kurumsal temaları arasındadır.

Kallyas Demo | Kallyas Detaylar

3. Consultio

Consultio
Themeforest Kurumsal Temalar – Consultio

İnsanlara bir danışmanlık işi yaptığınızı söylediğinizde, uzmanlık ve deneyim ister. Ancak, potansiyel müşterileri etkilemeniz için bundan daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Bu noktada, Consultio teması imdadınıza yetişebilir.

Danışmanlık firmaları için ideal Themeforest kurumsal temalarından biri olan Consultio; bu listedeki pek çok tema gibi çoklu sayfa seçenekleri ile gelir. Danışmanlığın yanı sıra farklı kategorilere de esnetebilirsiniz.

Consultio, bu kadar geniş kategori hedeflemesinde Elementor kullanır. Bu sayede işiniz kolaylaşmış olur. Onun dışında, Contact Form 7 WordPress eklentisi desteği vardır. Bu sayede, modern iletişim formları oluşturabilirsiniz.

ThemeForest üzerinde 39$’lık fiyatı bulunan Consultio, diğer temalara göre nispeten daha ucuz.

Consultio Demo | Consultio Detaylar

4. MassiveDynamic

Massive Dynamics
Themeforest Kurumsal Temalar – Massive Dynamic

Bu listedeki pek çok temadan eksik kalmayarak 70’den fazla demo seçeneği ile gelen MassiveDynamic, MassiveBuilder isimli sayfa yapıcısına sahip bir temadır. İşletmenizin kategorisini ıskalaması çok zor olan tema, sade ve modern bir görünüme sahiptir.

MassiveDynamic ile kurumsal firmanızı oldukça rahat bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Yeni başladıysanız, MassiveBuilder ile sürükle-bırak yaparak tasarımı düzenleyebilirsiniz. Bütün bunların dışında 70’den fazla kısa kod ile gelir ve işinizi kolaylaştırır.

Diğer WordPress Themeforest kurumsal temalarına göre nispeten daha ucuz olan MassiveDynamic, 39$’lık bir fiyat etiketine sahip.

MassiveDynamic Demo | MassiveDynamic Detaylar

5. Unbound

Unbound
WordPress Kurumsal Temaları – Unbound

Genel olarak ajanslara, serbest çalışanlara ve diğer yaratıcı sektörlere odaklanan bir tema olan Unbound; modern ve sade bir WordPress kurumsal temasıdır.

WPBakery sayfa oluşturucusu ile birlikte gelen Unbound, sürükle-bırak desteği ile yeni başlayanlara yardımcı olur. 150’den fazla blok şablon ile sitenizin modernliğine modernlik katabilirsiniz. İletişim formlarından firma bilgilerine kadar pek çok bilgiyi efektif bir şekilde sunabilirsiniz.

Unbound temasının kullanımı kolay olmasına karşın, elde edebileceklerinizin sınırı yok. Kullanımı en kolay Themeforest kurumsal temaları arasında olan tema, 49$’lık satış etiketine sahip.

Unbound Demo | Unbound Detaylar

6. Exponent

WordPress Kurumsal Temaları – Exponent

Geride kalmış bir işletmenin yanı sıra, modern işletmeler hizmetlerini internet siteleri ile rahatça pazarlamak isterler. Bu tarz işletmeler için Exponent harika bir seçimdir.

20’den fazla demo seçeneği ile gelen Exponent, bu demoları rahatça kurmanıza olanak sağlayan işlevselliğe sahiptir. Bu da, yeni kurumsal sitenizi çok hızlı bir biçimde yayına alabileceğiniz anlamına gelir.

Onun dışında Exponent, çalışmanızı çekici ve düzenli bir şekilde yayımlamanıza yardımcı olmak için portföy düzenleri sunar. Hızlı performans vermek ve sitenizi güncel akışta tutmak için çeşitli araçlarla da uyumludur.

Oldukça donanımlı Themeforest kurumsal temaları arasında olan Exponent, 59$’lık fiyatla satılmaktadır.

Exponent Demo | Exponent Detaylar

7. POFO

Pofo
Themeforest WordPress Kurumsal Temaları – POFO

POFO, ziyaretçileriniz üzerinde profesyonel bir izlenim bırakabileceğiniz WordPress temasıdır. Temiz, minimalist ve modern bir görünümü ile bunu rahatça başarır.

Bu hızlı ve donanımlı tema, çalışmaya hemen başlamanız için 25’ten fazla demo ve 200’den fazla düzen şablonu ile birlikte gelir. Bu içeriği WPBakery Page Builder desteği ile rahatça düzenleyebilirsiniz. Sadece sürükle-bırak yapabilmeniz yeterlidir.

POFO, kurumsal sitenizden satacağınız ürünler için WooCommerce desteği ile gelmektedir. Siteniz içinde modern bir satış sayfası oluşturmak isterseniz, bunu POFO ile rahatça yapabilirsiniz. Onun dışında MailChimp desteği ile de gelen POFO, WordPress e-posta pazarlama konusunda bir adım önde olmanızı sağlar.

Çağa ayak uydurmuş bir WordPress Themeforest kurumsal teması olan POFO, 59$’lık bir fiyat etiketine sahiptir.

POFO Demo | POFO Detaylar

8. Consulting

Consulting
Themeforest WordPress Kurumsal Temaları – Consulting

Consulting, işletmenizi tanıtmak için rahat bir yaklaşım sunan temadır. Sarı ve mavinin uyumu, kalın yazı başlıkları ve gezinmesi rahat site deneyimi ile, işletmeniz için ihtiyacınız olan çoğu şeyi barındırır.

Bu tema, spesifik olarak danışmanlık işiyle ilgilenenler için çok uyumludur. Danışmanlık hizmeti verdiğiniz kişiyi, Consulting teması kullandığınız web siteniz ile rahatça etkileyebilirsiniz. Referanslarınızı, deneyimlerinizi, hizmet geçmişinizi etkili bir biçimde yansıtan Consulting, bunu rahatça yapar.

Consulting teması, Slider Revolution eklentisi desteğiyle gelir. Bu sayede, sitenizde etkili slaytlar yayınlayabilirsiniz. Onun dışında, 9 demo ile birlikte gelir ve Visual Composer desteği ile bunları rahatça özelleştirmenize olanak sağlar. Visual Composer dışında, Elementor ve WPBakery desteği de mevcuttur.

İşletmeniz için ilaç gibi gelecek olan Consulting, WordPress Themeforest kurumsal temaları arasında güzel bir satış sayısına sahiptir. 59$’lık fiyatı ile 19.000’den fazla satmıştır.  

Consulting Demo | Consulting Detaylar

9. Startit

Startit
Themeforest WordPress Kurumsal Temaları – Startit

Dışarıdan çok dolu görünen ama indirince işlevsiz olan WordPress temalarından bıktıysanız, Startit teması tam size göre.

WordPress Themeforest kurumsal temaları listesinin birçok temasında olduğu gibi, Startit de içinde hazır demoları ile gelir. Size oldukça kolay kurulum vaat eden Startit, bunu WPBakery ve Elementor desteği ile başarır.

Startit temanızı basit bir şekilde ‘’kendi’’ temanız yapabilirsiniz. Kendi zevklerinizi temaya aktarmak oldukça kolay. Google Font desteği, video arka planları, birçok başlık ve tasarım stili vb. şeyler ile temayı özelleştirebileceksiniz.

Hiç kullanmayacağınız özellikleri eklemeyerek göz boyamak istemeyen Startit teması, Themeforest üzerinde 69$’a satılıyor.

Startit Demo | Startit Detaylar

10. BLO

BLO
Themeforest WordPress Kurumsal Temaları – BLO

BLO, işletmenizin profesyonelliğini müşterilerinize kanıtlamanızı sağlayan bir tema. Artık kurumsal web sitesi olmayan işletmenin ciddiye alınmadığı bu dönemde, BLO gibi bir WordPress teması kullanmak şart.

Tasarım hatları ve dizaynları oldukça modern olan BLO, 6 hazır düzenle birlikte gelir.  Bu düzenleri Elementor ve Pagebuilder desteği ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, Consulting temasında olduğu gibi Slider Revolution desteği mevcut.

BLO yapımcıları; e-posta pazarlamasının ve iletişimin öneminin farkında olmalı ki, BLO’yu Contact Form 7 ve e-posta pazarlaması araçlarıyla uyumlu tasarlamışlar.

Profesyonelliğinizin internetteki yansıması olacak olan BLO,  25 $’lık bütçe dostu bir fiyata sahip. Ayrıca, WordPress Themeforest kurumsal temaları listesinin ise en ucuzu.

BLO Demo | BLO Detaylar

Bu makalede listelediğim 10 temanın, Themeforest kurumsal temalar arayışınıza yardımcı olacağını umuyorum. Sizin de tavsiye ettiğiniz temalar varsa, yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Mehmet Erbay
Mehmet Erbay

Özet geçiyorum :) Blogger baba, bilgisayar teknisyeni, 10 yıldır online dünyada.

Nereden Başlanmalı?

Blog nasıl açılır

Blog Nasıl Açılır?

Adım adım blog veya web sitesi açmanızı sağlayacak bir rehber. 2020 Yılı için google uyumlu bir site/blog nasıl açılır?

blog yazarak para kazanmak

Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog yazarak kendi blogunuzdan ne kadar para kazanırsınız? 1000 kişi sitenizi ziyaret etse kazancınız ne olur?

Son Yazılar

Hangi Konuda Yardıma İhtiyacın Var?

blog nasıl açılır

Site/Blog Açmak

Tüm Detaylar

wordpress güvenlik

Site Güvenliği

Siteni Koru

Wordpress hatalar

Wordpress Hatalar

Hata Kodları

wordpress site hızlandırma

Wordpress Hız

Daha Hızlı olmak

Wordpress Seo

Wordpress Seo

Google 1. Sayfa

internetten para kazanmak

Para Kazanmak

Tüm Detaylar

Rehber Makaleler

Bilgi paylaştıkça güzel :) Yazılarımın başkalarına ulaşmasını aşağıdaki paylaş butonları ile yaparsan çok sevinirim.
Mehmet Erbay
Mehmet Erbay
Blogger

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir